• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  D.I.Y. COCKTAIL GIFT. SHOT W SŁOIKU - KALENDARZ ADWENTOWY DIY/CHRISTMAS DIY PROJECT


  Założę się, że niewiele z Was kiedykolwiek dostało taki prezent:) No nie jest sztampowy, prawda? Jednak czasami, dobrze znając osobę nie ma potrzeby silić się na wymyślne przedmioty, które w niczym się nie przydadzą. A limitowana miniaturka Ballantines o unikalnym smaku BRAZIL wraz z kultowym słoikiem z uchem - przecież nie tylko do napojów wyskokowych - to całkiem przyjemna odmiana.
  TUTORIAL D.I.Y. PREZENTY ŚWIĄTECZNE HAND MADE
  SHOT W SŁOIKU
  dzień 13 w ramach projektu:
  KALENDARZ ADWENTOWY DIY / CHRISTMAS DIY PROJECT
  Nie nadaje się dla każdego, ale opcji smakowych może być oczywiście wiele. Wersja dla kobiety, proszę bardzo: Ice COFFEE + Baileys, CocoCool + Malibu albo wersja męska: RedBull + wódka, CocaCola + Jack Daniels. Specjaliści w tej dziedzinie na pewno znajdą znacznie więcej kompozycji smakowych. NO TO DO DZIEŁA!
  1. Co będzie potrzebne: słoik z uchem (~ 10 zł), napój w puszce (która się zmieści do słoika - podchwytliwe:), miniaturka alkoholu, słomki, etykietka i sznurek. 2. Umieszczamy napój w słoiku. Jak się zmieści i będzie można zakręcić wieczko słoika to już połowa sukcesu :D 3. Jeszcze słynne 'hamerykan style' słomki do picia, które mnie w wersji świątecznej udało się dorwać w Tk Maxx.
  4. Po zmontowaniu zestawu słomkowego postanowiłam 'posadzić' Mikołaja na uszku:) 5. Miniaturkę mocujemy za pomocą sznureczka... 6. ... i przywiązujemy do słoika obejmując także słomki. Tylko nie wolno zbyt mocno ściskać, bo się odkształcą.
   7. Obwiązujemy słoik sznureczkiem kilkukrotnie, aby mieć pewność, że alkohol jest dobrze zamocowany oraz dodajemy etykietkę. 8. Jeszcze tylko piękna kokardka ... 9. ... I GOTOWE!
  Tak się prezentuje z każdej strony:)


  3 komentarze :

  1. ale czad ! Nie no GENIALNE :)
   www.pauladowlasz.blogspot.com

   OdpowiedzUsuń
  2. Hej! :D Bardzo spodobał mi sie Twój blog - masz fajne zdjęcia i podoba mi sie sposób, w który piszesz. Na pewno będę zaglądać częściej i życzę sukcesów w blogowaniu :) Pozdrawiam i zapraszam na Black&Blue - KLIK

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dziękuję Ci bardzo za miłe słowa, chętnie zajrzę do Ciebie:)

    Usuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK