• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  D.I.Y. PREZENT NA ABSOLUTNIE OSTATNIĄ CHWILĘ:) BONY PODARUNKOWE NA 'CO CHCESZ'


  Myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi, że kupowanie prezentów na ostatnią chwilę to zły pomysł. W gorączce przedświątecznej i perspektywie uciekającego czasu często podejmujemy niewłaściwe decyzje. Sprzedawcy usilnie przekonują nas do kupowania rzeczy, które są nam absolutnie do niczego nie potrzebne, ale im zalegają na magazynach. Kuszą 'promocjami'. Nasz rozsądek i zdrowy osąd przydatności i trafności wybranego prezentu jest mocno zaburzony presją kupowania. Dlatego ja, z nieco innych powodów niż te wymienione wcześniej (staram się nie kupować prezentów materialnych, na ważniejsze okazje staram się wręczać wrażenia, czyli spełnienie któregoś z marzeń osoby obdarowanej), na niektóre okazje korzystam z takich bonów podarunkowych. Oczywiście, można kupić kartę podarunkową, ok, ale 
  jest do konkretnego, jednego sklepu
  * należy na niej określić konkretną kwotę pieniędzy.
  Wiele sklepów oferuje także takie prezentowe broszury (SPA albo lot motolotnią), ale
  * można zakupić tylko konkretną atrakcję
  * której realizacja zamknięta jest w ramach czasowych
  To oczywiście jest dobre wtedy, kiedy jesteśmy już na coś konkretnego zdecydowani. Ale co wtedy gdy nie mamy pojęcia o marzeniach drugiej osoby? Właśnie wtedy przydają się takie bony, od serca. Ich zaletą jest możliwość dopisania:
  'KIEDY CHCESZ, GDZIE CHCESZ, NA CO CHCESZ Z KIM CHCESZ' :D
  Jakieś pomysły? Proszę bardzo! Zakupy z mamusią:) Weekend w Paryżu kiedy dostaniesz urlop:) Kolacja w nowej restauracji; kosmetyki o których marzysz; perfumy, które ci spodobają; spontaniczny lub nie wypad na gokarty; weekend agroturystyczny; wycieczka na miodobranie; prenumerata magazynu; kurs kaligrafii, złotnictwa albo kilka lekcji języka obcego; itp. :) Więc pozostaje już tylko wydrukowanie bonu, uzupełnienie dla kogo i jaka kategoria (można określić do jakiej kwoty, to nic takiego), zapakować np. w kopertę lub pudełko i gotowe w 5 minut. Jest tylko jeden haczyk! Za takim bonem musi stać 
  obietnica i realizacja wpisanej rzeczy/atrakcji:)
  Bony są mojego autorstwa, mają wielkość 12 x 12 cm, ale ustawione są na formacie 21 x 21 cm, po prostu trzeba jeden z nich wydrukować na twardej kartce A4 (~220g/m kw.), aby wyglądał estetycznie i następnie przyciąć:) I GOTOWE :)


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK