• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  D.I.Y. SPA IN A JAR, CZYLI KOMPAKTOWE SPA - KALENDAZR ADWENTOWY DIY/ CHRISTMAS DIY PROJECT


   Przyszła niedziela i niemal zapomniałam o bożym świecie. ale spokojnie projekt D.I.Y. nadal trwa. Zatem prezentuję kolejny
   TUTORIAL D.I.Y. PREZENTY ŚWIĄTECZNE HAND MADE
  KOMPAKTOWE SPA
  dzień 8 w ramach projektu:
  KALENDARZ ADWENTOWY DIY / CHRISTMAS DIY PROJECT
  no prawie hand made:) chodzi przecież o ideę. Bardzo lubię wręczać mojej rodzinie prezenty niezwyczajne, kto nieco śledzi mojego bloga pewnie miał okazję o tym poczytać. Niekiedy prezentem na dzień matki czy rocznicę ślubu jest wyjście do spa. We mnie to słowo/skrót wywołuje przypływ radości i wizję relaksu. Ale przecież to nie mały wydatek i nie wielu osobom wypada nam sprezentować takie wyjście. Co oczywiście nie znaczy, że przyjemności spa nie możemy im zafundować wcale:)
    Jak widzicie postanowiłam w tym oto słoju zamknąć kompleksową pielęgnację tak, aby prezent odpowiedział na jak najwięcej elementów zabiegów odpowiadającym tym z prawdziwego spa. Świetnym pomysłem jest też użycie miniaturowych produktów, które możemy kupić w drogeriach. NO TO DO DZIEŁA! acha - to może być też taki prezent 'last minute', jakby co:)
  Co będzie potrzebne: na taki zestaw zdecydowałam się ja:)
  * kompleksowy zabieg peelingująco-nawilżający na dłonie - EVELINE COSMETICS SOS PROFESJONALNY PEELING I MASKA-SERUM DO RĄK cena: 2,99 zł
    * oraz na stopy - EVREE HOME SPA ZŁUSZCZAJĄCY PEELING I MASECZKA DO STÓP cena: 2,49 zł
  *kąpiel borowinowa - TOŁPA SPA BIO ANTI-STRES cena: 8,99 zł
  *  aksamitny krem-mus - TOŁPA SPA ECO VITALITY cena: 8,99 zł
  * spa dla paznokci - WIBO SERUM Z KREATYNA I MIODEM cena: 8 zł
  * paski oczyszczające na nos i brodą - CETTUA CLEAN & SIMPLE cena: 12 zł za 6 szt.
  * maseczka - REN RADIANCE
  *  kulki i kostka musująca do kapieli - SEPHORA cena: 2zł/ szt; cena: 4 zł/szt.
  * naturalna gąbka do mycia twarzy - MYDLARNIA U FRANCISZKA cena: ~ 10 zł
  CENA ZA CAŁOŚĆ ~ 55 zł
   
  1.  Ja zaczęłam od wybrania słoika do którego wszystko planowałam zmieścić - słoik został po opróżnieniu soli do kąpieli. Na podstawie jego wielkości dobrałam poszczególne elementy.  2. Pakowanie rozpoczęłam od największych rzeczy. 3. Zatem pierwsze w środku umieściłam dwufazowa pielęgnację stóp i dłoni. Potem paski oczyszczające na nos i brodę.
  4. Kolej na mini produkty Tołpa: kąpiel borowinową... 5. ... i krem-mus... 6. i naturalna gąbka do mycia twarzy.
   
  7. Potem małogabarytowe elementy: maseczka do twarzy... 8. Kostka musujaca i kulki do kapielu to miły, uroczy i przede wszystkim pachnący element calego prezentu. 9. Cały 'SPA IN A JAR' po otwarciu pachnie truskawkami:) I GOTOWE:)
   10. Pozostaje jeszcze tylko udekorować nasz podarek za popmocą wstążeczki, brokatowych szyszek, sznureczka, etykietki i próbki ekskluzywnego kremu do twarzy - taki miły, tematyczny akcent:)
  Całość prezentuje sie pieknie z kazdej strony. Kolorowo i pachnąco:)

  2 komentarze :

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK