• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  BLACK IS THE NEW BLACK :D


  Muszę się pochwalić: weszłam na wyższy poziom zaawansowania w tworzeniu bloga. A mianowicie zainwestowałam w profesjonalne oświetlenie i kilka gadżetów. To oczywiście pierwszy krok na drodze do rozwoju - lampa pierścieniowa. Jej wybór poprzedziły godziny wyszukiwania informacji o sprzęcie fotograficznym i idealnych formach oświetlenia. Na razie bawię się ustawieniami i bardziej eksperymentuję. Ale ikoniczne kółko na źrenicy oka już jest:)
  Na Instagramie moją uwagę zwróciły czarne usta, wyglądające niemal nierzeczywiście. Postanowiłam sama spróbować takie zrobić i oto efekt. Oczywiście nie są elementem mojej wyjściowej stylizacji :) ale fajnie wyglądają. Nie jest to szminka. Bezsensowne byłoby inwestowanie w czarna pomadkę, której pewnie nie używałabym zbyt często. Efekt uzyskałam obrysowując kontur ust czarną, wodoodporną kredką do oczu, a następnie pokryłam nią całe usta. Potem nałożyłam czarny eyeliner w kremie, aby czerń była jeszcze głębsza i jednolita. Drobinki i lekko satynowe wykończenie to efekt z czarnego cienia do powiek. Wszystko wykończyłam bezbarwnym błyszczykiem. Tadam:)
  Ach i jeszcze jedno. Gdyby przez myśl Wam przemknęło: 'beznadziejnie wymalowane rzęsy', to proponuję nie inwestować w tusze nowej, niemieckiej marki w Hebe P2. Tak tylko, a szczegóły niebawem. Generalnie masakra, ale dam mu jeszcze szansę. Jeszcze kilka dni. a potem będę bezlitosna... a jak!

  2 komentarze :

  1. wow! Pierwsze zdjęcie mogłoby spokojnie zostać umieszczone na banerze reklamowym :) a lampy szczerze zazdroszczę :P

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. :D lampa poszła w ruch... zdjęcia doświetlone z obu stron:)

    Usuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM