• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  WYZWANIE PIELĘGNACYJNE NR 1 - ZNALEŹĆ IDEALNĄ MASECZKĘ NA PŁACHCIE


  Żelazny zapas ślimaczkowych  masek na płachcie PUREDERM  nieuchronnie został wyczerpany do cna! Okrutne uczucie pustki :D Hebe obiecało nową dostawę, ale jak ich nie było, tak nadal nie ma. Ku mej rozpaczy nikt nic nie wie. Pewnie odeszły na zawsze tak jak mój kochany peeling Greenland:(  Zatem jak postanowiłam, tak też mam zamiar zrobić:) Nie chcę, aby pogorszyła się kondycja mojej skóry, ponieważ praca nad zewnętrznym nawilżeniem jest żmudna, a przez brak systematyczności łatwo zachwiać równowagę w skórze. Dlatego postawiłam przed sobą wyzwanie:
  ZNALEŹĆ NOWĄ, IDEALNĄ MASECZKĘ NA PŁACHCIE.
  Zrobiłam rozeznanie i  wytypowałam 10 produktów takich marek jak;
  IT'S SKIN, SKIN79, LOMI LOMI, DIAZO, SEPHORA, ETRE BELLE, SPA LIFE i oczywiście PUREDERM.
  Nie wiem czy sukces zostanie osiągnięty, ale testowanie masek traktuję bardzo poważnie ;P Muszę też oczywiście przyznać, ze jest to bardzo przyjemny obowiązek. Jednak ocena będzie jak najbardziej surowa, bo i sprawa jest poważna ;D
  Oczywiście podzielę się z Wami swoimi wrażeniami w postach. Skrycie przyznam, że większe szanse mają maseczki dwuetapowe. Z mojego doświadczenia wynika, że po ich zastosowaniu nawilżenie zdaje się być znacznie dłuższe i głębsze. Chociaż ostatnio wpadła mi w ręce nowość z PUREDERM trzystopniowa maska z pierwsza fazą peelingujacą. Odlot:) Może za niedługo będzie progres jak w przypadku kapsułek do zmywarki - zaczęli od 2 w 1, a skończyli na 10 w 1 :)
  A MOŻE WY MACIE GODNE POLECENIA PEWNIAKI, KTÓRYCH NIE MA NA MOJEJ LIŚCIE? ALBO SPRAWDZONE, TRADYCYJNE MASECZKI IDEALNE? 

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM