• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  WYZWANIE PIELĘGNACYJNE NR 1 - ZNALEŹĆ IDEALNĄ MASECZKĘ NA PŁACHCIE


  Żelazny zapas ślimaczkowych  masek na płachcie PUREDERM  nieuchronnie został wyczerpany do cna! Okrutne uczucie pustki :D Hebe obiecało nową dostawę, ale jak ich nie było, tak nadal nie ma. Ku mej rozpaczy nikt nic nie wie. Pewnie odeszły na zawsze tak jak mój kochany peeling Greenland:(  Zatem jak postanowiłam, tak też mam zamiar zrobić:) Nie chcę, aby pogorszyła się kondycja mojej skóry, ponieważ praca nad zewnętrznym nawilżeniem jest żmudna, a przez brak systematyczności łatwo zachwiać równowagę w skórze. Dlatego postawiłam przed sobą wyzwanie:
  ZNALEŹĆ NOWĄ, IDEALNĄ MASECZKĘ NA PŁACHCIE.
  Zrobiłam rozeznanie i  wytypowałam 10 produktów takich marek jak;
  IT'S SKIN, SKIN79, LOMI LOMI, DIAZO, SEPHORA, ETRE BELLE, SPA LIFE i oczywiście PUREDERM.
  Nie wiem czy sukces zostanie osiągnięty, ale testowanie masek traktuję bardzo poważnie ;P Muszę też oczywiście przyznać, ze jest to bardzo przyjemny obowiązek. Jednak ocena będzie jak najbardziej surowa, bo i sprawa jest poważna ;D
  Oczywiście podzielę się z Wami swoimi wrażeniami w postach. Skrycie przyznam, że większe szanse mają maseczki dwuetapowe. Z mojego doświadczenia wynika, że po ich zastosowaniu nawilżenie zdaje się być znacznie dłuższe i głębsze. Chociaż ostatnio wpadła mi w ręce nowość z PUREDERM trzystopniowa maska z pierwsza fazą peelingujacą. Odlot:) Może za niedługo będzie progres jak w przypadku kapsułek do zmywarki - zaczęli od 2 w 1, a skończyli na 10 w 1 :)
  A MOŻE WY MACIE GODNE POLECENIA PEWNIAKI, KTÓRYCH NIE MA NA MOJEJ LIŚCIE? ALBO SPRAWDZONE, TRADYCYJNE MASECZKI IDEALNE? 

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK