• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  KRAKUSIE, NIE MA SIĘ CO SPIESZYĆ! SLOW WEEKEND. PRZYJAŹŃ. KRAKÓW


   Uwielbiam spędzać weekend diametralnie inaczej niż w trakcie tygodnia, a nie przepadam za dalszymi wyjazdami. Ot, jak już wiecie, straszny domator ze mnie. Zresztą uważam, że Kraków to najpiękniejsze miejsce na Ziemi, a przecież widziałam już kawałek świata. Dlatego tak bardzo doceniam wydarzenia takie jak Kiermash więcej tutaj (KLIK), dlatego tak chętnie wybrałam się dzisiaj na:
  SLOW WEEKEND
  PRZYJAŹŃ. KRAKÓW
  który jeszcze trwa, aż do 19:00 w Starej Zajezdni przy ul. Świętego Wawrzyńca. Ja już byłam i  bardzo świetnie się bawiłam:) Ogrom pięknych rzeczy i ilość pysznego jedzenia oraz liczba wystawców jest imponująca, pośród wielu między innymi Mokosh czy Yeah Bunny. Na prawdę wszyscy byli ciasno ustawieni na tak dużej przestrzeni, że trudno było się przemieszczać. Wszystko to w pięknych wnętrzach Starej Zajezdni. A na dziedzińcu food trucki, aby zaspokoić kulinarne gusta wszystkich:)
   Biżuteria, ubrania, wyroby skórzane, ubranka dla dzieci, dekoracje wnętrz, akcesoria, kosmetyki, krawaty, poszetki, ozdobne klipsy do butów, bielizna, meble ... och czego tam nie było ... a także warsztaty dla dzieci i dorosłych: zdobienie etykietek dla ziół, plecenie wianków z kwiatów czy takie cudo jak projektowanie skarpetek:D Niektóre były odpłatne, jak za kwiaty do wianka trzeba było zapłacić 10 zł, a niektóre zupełnie darmowe jak np. zrobienie peelingu z produktów firmy Mokosh, który po skomponowaniu był prezentem. Atmosfera była cudowna, taka niespieszna, baaaardzo dużo odwiedzających w każdym wieku.
   Ja skusiłam się na okulary PACZE PACZE.pl widoczne na pierwszym zdjęciu, domowej roboty chałwę z pistacjami, różane makaroniki i wiśniową konfiturę bez cukru. Raczyłam się pysznościami z restauracji Ganges. Było ostro i aromatycznie:) 
  Szybko, szybko to jeszcze zdążycie:D

  2 komentarze :

  1. Genialne wydarzenie. Pozazdroszczę obecności..ja mam zdecydowanie za daleko ;-(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No to może skusisz się na edycję w sohofactory 11/12 czerwca:)Na pewno tez będzie super, chociaż to już nie to samo co Kraków:)

    Usuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK