• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  KOREAŃSKIE SUPER KOSMETYKI DR.G SĄ JUŻ OFICJALNIE W POLSCE


  Ku mej ogromnej radości, od niedawna, na polskim rynku pojawił się oficjalny sklep z oryginalnymi koreańskimi super kosmetykami Dr.G tutaj (KLIK). Co prawda moja aktualna pielęgnacja się jeszcze długo nie skończy, ale zupełnie przez przypadek ;P, przy okazji zamówienia serii ACTIFIRM REAL LIFTING LINE dla mojej mamy, firma przysłała maseczki na płacie i miniaturki kremów BB dla mnie do przetestowania. Dołączony liścik nie pozostawił wątpliwość, że o mnie pomyśleli:) ... a wszystko dlatego, że w formularzu zamówienia było takie urocze miejsce zatytułowane: witryna:) Tadam:D
  Oprócz tego do każdego zamówienie sklep dołącza miniaturki i próbki innych swoich produktów. Ogromnie mnie zaskoczyła ich ilość, a zwłaszcza ucieszyła możliwość przetestowania kremów BB pod kątem ich koloru w ilości większej niż 1 ml, ponieważ mój obecny BRTC Jasmin Water wydał złowieszcze 'pffff' ... które obwieszcza nieuchronny jego koniec. A na podstawie 5 ml można spokojnie ocenić właściwości kosmetyku. Perspektywicznie próbki kremów, serum czy emulsji też są cennym dodatkiem, jak tylko skończę swoją obecną pielęgnację nastawię radar właśnie w stronę produktów Dr.G.
  SŁYSZAŁYŚCIE O TEJ KOREAŃSKIEJ FIRMIE? MIAŁYŚCIE OKAZJĘ STOSOWAĆ ICH KOSMETYKI? CO O NICH SĄDZICIE?

  6 komentarze :

  1. Jeszcze ich nie znam, ale to kwestia czasu ;D

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Po entuzjastycznej reakcji mamy zaledwie po kilku dniach stosowania tej serii Actifirm myślę, że w krótkim czasie zrobi się o nich w polskiej blogosferze głośno :)

    Usuń
  2. Mam dwa bb kremy tej marki. Jeden od dawna i absolutnie go uwielbiam, drugi z kolei od tygodnia, ale pierwsze wrażenia też są bardzo dobre ;) oby tak dalej :) obserwuję i pozdrawiam!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja też się chyba na jeden skuszę :) bo mój BRTC już jest na finishu ;(

    Usuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK