• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  KOREAŃSKIE SUPER KOSMETYKI DR.G SĄ JUŻ OFICJALNIE W POLSCE


  Ku mej ogromnej radości, od niedawna, na polskim rynku pojawił się oficjalny sklep z oryginalnymi koreańskimi super kosmetykami Dr.G tutaj (KLIK). Co prawda moja aktualna pielęgnacja się jeszcze długo nie skończy, ale zupełnie przez przypadek ;P, przy okazji zamówienia serii ACTIFIRM REAL LIFTING LINE dla mojej mamy, firma przysłała maseczki na płacie i miniaturki kremów BB dla mnie do przetestowania. Dołączony liścik nie pozostawił wątpliwość, że o mnie pomyśleli:) ... a wszystko dlatego, że w formularzu zamówienia było takie urocze miejsce zatytułowane: witryna:) Tadam:D
  Oprócz tego do każdego zamówienie sklep dołącza miniaturki i próbki innych swoich produktów. Ogromnie mnie zaskoczyła ich ilość, a zwłaszcza ucieszyła możliwość przetestowania kremów BB pod kątem ich koloru w ilości większej niż 1 ml, ponieważ mój obecny BRTC Jasmin Water wydał złowieszcze 'pffff' ... które obwieszcza nieuchronny jego koniec. A na podstawie 5 ml można spokojnie ocenić właściwości kosmetyku. Perspektywicznie próbki kremów, serum czy emulsji też są cennym dodatkiem, jak tylko skończę swoją obecną pielęgnację nastawię radar właśnie w stronę produktów Dr.G.
  SŁYSZAŁYŚCIE O TEJ KOREAŃSKIEJ FIRMIE? MIAŁYŚCIE OKAZJĘ STOSOWAĆ ICH KOSMETYKI? CO O NICH SĄDZICIE?

  6 komentarze :

  1. Jeszcze ich nie znam, ale to kwestia czasu ;D

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Po entuzjastycznej reakcji mamy zaledwie po kilku dniach stosowania tej serii Actifirm myślę, że w krótkim czasie zrobi się o nich w polskiej blogosferze głośno :)

    Usuń
  2. Mam dwa bb kremy tej marki. Jeden od dawna i absolutnie go uwielbiam, drugi z kolei od tygodnia, ale pierwsze wrażenia też są bardzo dobre ;) oby tak dalej :) obserwuję i pozdrawiam!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja też się chyba na jeden skuszę :) bo mój BRTC już jest na finishu ;(

    Usuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (165) kosmetyki (158) DIY (82) KREATYWNIE (80) KUCHNIA (80) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (44) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM