• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  NIESPODZIANKA NA MOJE I NIE MOJE URODZINY:)


   W tym tygodniu po raz kolejny obchodziłam swoje 27 urodziny:) Tiiiiaaaaa:) W sumie to obchodziłam dwa razy: na spontanie w tym konkretnym dniu i planowana uroczystość w gronie rodziny... a będzie też i trzeci raz, ale ccciiiiiichooo przed sąsiadami, ach i jeszcze czwarty za granicą... Tadam tadam! Ale w ten konkretny dzień dostałam zupełnie zaskakującego maila, którego konsekwencją była paczka, potulnie czekająca na mnie już na drugi dzień w domu.  A co było w środku? I o co tak w ogóle chodzi?
  Wyobraźcie sobie jakie zaskoczenie miałam wymalowane na twarzy, kiedy czytałam w dniu swoich urodzin zupełnie niezwykłe życzenia urodzinowe, które nie były dla mnie:) Okazało się, że beautikon.com KLIK, mój ulubiony sklep internetowy z koreańskimi kosmetykami, został założony dokładnie 3 lata wcześniej, kiedy ja byłam jeszcze 'grubo' przed 30-stką:) Czas szybko leci! Nie mogłam się doczekać i zżerała mnie ciekawość oraz z wypiekami na twarzy czekałam na obiecaną niespodziankę. Taka niespodziewana, a taka wyczekiwana:) Ku mej wielkiej radości w środku znalazłam taką oto kosmetyczkę pełną mini perełek z kolekcji Prestige D'Escargot oraz dołączoną karteczkę:)
  Zestaw podróżny:
  PRESTIGE D'ESCARGOT SPECIAL TRAVEL KIT
  IT'S SKIN
  zawiera:
  * Prestige Cream D'Escargot 10 ml
  * Prestige Lotion D'Escargot I 11 ml
  * Prestige Toner D'Escargot I 11 ml
  * Prestige Cream D'Escargot BB 10 ml
  * Preastige Foam D'Escargot 20 ml
  * złota kosmetyczka
  Nie powiem, idealnie w czas:) Będzie jak znalazł na moje wakacje, które już za niecałe dwa tygodnie. Nigdy też nie miałam okazji stosować całej kolekcję na raz. Jak nic spróbuję i powiem jak poradziła sobie w ekstremalnych warunkach Meksyku:) A czy wy widzicie jakie to są słodkie miniaturki, jak urocze, nie takie tam... zwykłe tubki, ale takie urocze mini opakowania ;D
  Tylko zobaczcie jak pięknie to wygląda:)

  14 komentarze :

  1. Jeny jakie cudeńka :D Chyba nigdzie nie widziałam tak obłędnych miniaturek!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. No właśnie, nawet chyba niestety nie są dostępne w sprzedaży!

    Usuń
  2. Nie ma to jak obchodzić urodziny podwójnie!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Prawda? Świetna sprawa, i to nawet nie chodzi o prezenty...to takie miłe uczucie być bohaterką dnia:)

    Usuń
   2. My jesteśmy stworzone do bycia bohaterkami :)

    Usuń
  3. Ale zazdroszczę! Świetny zestawik <3

   OdpowiedzUsuń
  4. Super zestaw! Ciekawe jak się sprawdzą kosmetyki :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. I ja jestem ciekawa, chociaż typuję sukces. Jak to z It's Skin:)Bez pudła...

    Usuń
  5. No przecudnie to wygląda mega luksusowo :)

   OdpowiedzUsuń
  6. Opakowania naprawdę eleganckie . Daj znać czy się sprawdzą.

   OdpowiedzUsuń
  7. Piękne i eleganckie i jak mniemam cudowne w użyciu. Będę zaglądać na Twojego bloga, gdyż mieszkam w Wietnamie i często tutaj widuję kosmetyki koreańskie, więc będę się wspierać Twoimi radami przy wyborze. A wracając do Twoich urodzin to celebrowałaś je wyjątkowo i ja życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze :) Pozdrawiam serdecznie :)

   OdpowiedzUsuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK