• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  WESOŁYCH ŚWIĄT!


  WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

  Żeby świat stawiał przed nami wyzwania, które będą nas ubogacały i ubarwiały życie, abyśmy się z ich pomocą kreatywnie rozwijali :D
  A ten oto maślany baranek, jak co roku, wyszedł spod mojej rzeźbiarskiej ręki:) Czy wy też macie jakieś ciekawe tradycje związane z tymi świętami? Jutro w ogrodzie, na wzór staroangielskiej tradycji, zajączek pochowa czekoladowe jajka, które dzieci, z moja małą podpowiedzią będą szukać na wyścigi. A w Poniedziałek Wielkanocny, na drzwi założona będzie pułapka, mające mnie ostrzec, że ktoś o 6:30 próbuje wtargnąć do pokoju, żeby mnie zlać, wodą oczywiście - od razu z butelki - nie bawimy się w tradycyjne 'sikawaki'. Nasza tradycja dopuszcza:
  A) 2 l butelki
  B) wiadra
  C) 'szlauch'
  D) urządzenia konstrukcji taty, które maja zasięg kilku metrów:D
  Zatem jeszcze raz wypoczynku i wspaniałego czasu spędzonego w gronie rodzinnym:)

  4 komentarze :

  1. wszystkiego najlepszego w święta :*

   OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje za życzenia :D
   Również daje spóźnione, wesołych świąt :)

   OdpowiedzUsuń
  3. Great post. I’d like to mark like this too attractive event and real hard work to make an enormous article. Extremely attractive blog. A lot of blogs, I see these days don't really present anything that I'm interested in custom essay writing service .but I'm most definitely interest in this one. I am in reality happy with article quality and direction. This post is spot on in enlightening how some ideology applies to any writing position. Thanks a lot for preservation huge stuff. I am extremely a good deal thankful used designed for this position.

   OdpowiedzUsuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK