• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  WESOŁYCH ŚWIĄT!


  WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

  Żeby świat stawiał przed nami wyzwania, które będą nas ubogacały i ubarwiały życie, abyśmy się z ich pomocą kreatywnie rozwijali :D
  A ten oto maślany baranek, jak co roku, wyszedł spod mojej rzeźbiarskiej ręki:) Czy wy też macie jakieś ciekawe tradycje związane z tymi świętami? Jutro w ogrodzie, na wzór staroangielskiej tradycji, zajączek pochowa czekoladowe jajka, które dzieci, z moja małą podpowiedzią będą szukać na wyścigi. A w Poniedziałek Wielkanocny, na drzwi założona będzie pułapka, mające mnie ostrzec, że ktoś o 6:30 próbuje wtargnąć do pokoju, żeby mnie zlać, wodą oczywiście - od razu z butelki - nie bawimy się w tradycyjne 'sikawaki'. Nasza tradycja dopuszcza:
  A) 2 l butelki
  B) wiadra
  C) 'szlauch'
  D) urządzenia konstrukcji taty, które maja zasięg kilku metrów:D
  Zatem jeszcze raz wypoczynku i wspaniałego czasu spędzonego w gronie rodzinnym:)

  4 komentarze :

  1. wszystkiego najlepszego w święta :*

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dziękuję :) tobie również wszystkiego dobrego

    Usuń
  2. Dziękuje za życzenia :D
   Również daje spóźnione, wesołych świąt :)

   OdpowiedzUsuń
  3. Great post. I’d like to mark like this too attractive event and real hard work to make an enormous article. Extremely attractive blog. A lot of blogs, I see these days don't really present anything that I'm interested in custom essay writing service .but I'm most definitely interest in this one. I am in reality happy with article quality and direction. This post is spot on in enlightening how some ideology applies to any writing position. Thanks a lot for preservation huge stuff. I am extremely a good deal thankful used designed for this position.

   OdpowiedzUsuń

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (164) kosmetyki (157) KUCHNIA (79) DIY (76) KREATYWNIE (74) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (43) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM