• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MOJA STYLIZACJA W #HM GALLERY NA hm.com ;D


  Oto mój mały sukces. Dla wielu może niewiele, ale dla mnie całkiem sporo. Oto pewnego dnia pod zdjęciem jednej z moich stylizacji na blogowym Instagramie pojawił się komentarz od H&M z prośbą o umieszczenie pewnego hasztaga, który umożliwiałby im publikację wspomnianego zdjęcia w #HM GALLERY na stronie hm.com. Zrobiło mi się bardzo miło, że oto stylizacja się spodobała, ponieważ ja też byłam z niej dumna. Nie mam zwyczaju tagowania @ firm z których pochodzą ubrania użyte w OOTD. A może to błąd? Może powinnam :)
  Oczywiście każdego dnia dokładane są nowe zdjęcia, i na pewno moje już nie jest na samym początku, ale jeśli ktoś miałby ochotę, to wystarczy nieco przewinąć ;P
  Czasami też nieco żałuję, że nie mam kogo pomęczyć o zdjęcia częściej, bo pomysłów ani chęci mi nie brakuje ... tylko fotografa;D Ale pracuję nad tym.
  A CZY WAM TEŻ ZDARZYŁO SIĘ BYĆ WYRÓŻNIONYM W TAKI SPOSÓB? CZY UCIESZYŁYBYŚCIE SIĘ Z TAKIEJ PROŚBY? 

  12 komentarze :

  1. Podzielam Twoje szczęście. Sama jestem zadowolona, kiedy moje zdjęcia potraw pojawiają się w galerii znanych producentów przypraw :) jak to mówią ... mała rzecz, a cieszy :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Taka niby mała rzecz! Ale bardzo by cieszyła. Bo ktoś dostrzega pracę drugiej osoby!

   OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję! Piękna, letnia stylizacja!

   OdpowiedzUsuń
  4. Gratuluję wyróżnienia! Moim zdaniem każdy sukces jest ważny i warto się nim pochwalić innym:) Moje zdjęcia w uszytych rzeczach kilka razy ukazały się w gazecie Burda, bardzo mnie to zawsze cieszyło:)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ojej... To fantastycznie. Sama nie umiem szyć, ale Burde chętniej zawsze przeglądam :)

    Usuń
  5. Gratulacje! zasłużone nagroda bo zdjęcie przepiękne <3
   Mi się to raczej nie zdarza,bo rzadko pokazuję ciuchy,niedawno tylko sklep internetowy mnie mile zaskoczył publikując moje zdjęcie w ich sukience u siebie na fanpage :D Nie zapytali co prawda czy mogą i zerżnęli z instagrama,ale podlinkowali do bloga więc ok :D

   OdpowiedzUsuń
  6. Super, gratuluję:) Oby więcej takich sukcesów:)

   OdpowiedzUsuń
  7. kiedyś moje zdjęcie trafiło na stylizację dnia czy jakoś tak vinted :P to było chyba największe wyróżnienie jakie osiągnęłam, teraz już nie ma sensu tagować perełka z vinted czy jakoś tak :< zmienili portal i stał się dużo mniej społeczny

   OdpowiedzUsuń
  8. Gratulacje! Mała rzecz a jak cieszy ❤ oby jak najwięcej takich sytuacji w Twoim życiu 😘

   OdpowiedzUsuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK