• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  MEET BEAUTY CONFERENCE - PODSUMOWANIE


  W poprzednim wpisie o Meet Beauty Conference zrelacjonowałam event najlepiej jak umiałam. Teraz przyszła pora na zaprezentowanie 'łowów' jak to niektóre z uczestniczek miały w zwyczaju nazywać sławne 'torby'. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że tyle fantastycznych kosmetyków przyjdzie mi dostać, o czym wprost proporcjonalnie może świadczyć moja mikroskopijna walizka, zupełnie nieprzygotowana na przyjęcie tych wszystkich skarbów. Warto podkreślić jeszcze raz, że dla mnie najważniejsze było wyniesienie z tego spotkania wiedzy, znajomości oraz doświadczenia. Za taką możliwość i okazane zainteresowanie pozostaje mi jeszcze raz podziękować organizatorom czyli zBLOGowani oraz BLOGmedia :*
  zakupy kosmetyki natura siberica O2Skin meet beauty annabelle minerals maseczki sheet mask

  Chyba wcześniej nie mówiłam o tym, że wszystkie uczestniczki konferencji zostały podzielone na cztery grupy tematyczne, które oczywiście wyrażały tematykę bloga, vloga lub konta na Instagramie. Ja, jako naczelna 'maseczkomaniaczka' i wielbicielka dbania o urodę zostałam przydzielona do grupy PIELĘGNACJA. Pozostałe trzy to: MAKIJAŻ, WŁOSY, PAZNOKCIE. Zostało to tak pomyślane, aby produkty które otrzymałyśmy, były jak najbardziej dopasowane do naszych profili urodowych i preferencji kosmetycznych. Uważam, że był to wspaniały pomysł. Oczywiście nie znaczy to, że choćby ja nie dostałam absolutnie nic do paznokci, przeciwnie. Jednak wszystko to miało na celu dobranie odpowiednich produktów do naszych oczekiwań.
  Nie wszystkie z tych kosmetyków znajdowały się w mojej beauty bag, ponieważ okazało się, że firmy mają jeszcze przygotowane prezenty ekstra dla uczestników warsztatów i osób chcących się dowiedzieć nieco więcej o danej marce. Zaskakujące i sprytne. Dwa pełne dni i około 16 stanowisk marek. To kolejno zdecydowanie za mało i za dużo :D
  Nie ma sensu wymieniania tu wszystkich kosmetyków, ponieważ to nie reklama ;P ale na pewno warto wymienić marki, które zdecydowały się wziąć udział w tak niezwykłym evencie dla beauty blogerek:
  O2SKIN, NEESS, NATURA SIBERICA, ANNABELLE MINERALS, TOŁPA, EVA POLLENA, EFEKTIMA, BARTOS, BIO OIL, MEDIHEAL, PIERRE RENE, MIYO oraz inni.
  zakupy kosmetyki natura siberica O2Skin meet beauty annabelle minerals maseczki sheet mask
  Serię O2SKIN zaczęłam stosować natychmiast, ponieważ akurat skończyłam swoją poprzednią kurację do twarzy, a tą byłam chyba najbardziej zafascynowana. Szykuje się też do hybryd na bazie peel-off Neess, która rozbudziła moją ciekawość :) Potrzebuję jeszcze lampy UV, którą najpierw pożyczę, zanim nie przekonam się, że to coś dla mnie. Częścią kosmetyków oczywiście się podzielę, ponieważ przykładowo krem do cery tłustej Bartos jest niestety totalnie nie dla mnie. Ale na pewno jakiś chętny się na niego znajdzie ;P Jestem o tym przekonana.
  I JAK WAM SIĘ PODOBA TAKA WSPÓŁPRACA BLOGERKA-MARKA? CZY MYŚLICIE, ŻE  PROMOCJA PRODUKTÓW W SIECI NA TEJ ZASADZIE PRZYNOSI WIĘKSZE EFEKTY NIŻ INNYMI METODAMI MARKETINGOWYMI? JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z KONFERENCJI, A OTRZYMANE KOSMETYKI TRAKTUJĘ JAKO MIŁY DODATEK DO PRZYJEMNIE SPĘDZONEGO CZASU.
  zakupy kosmetyki natura siberica O2Skin meet beauty annabelle minerals maseczki sheet mask

  1 komentarze :

  1. Na pewno naturalne kosmetyki, naturalna pielęgnacja to najlepsza opcja dla każdego!

   OdpowiedzUsuń

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK