• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  O MNIE ;D

  KIM JESTEM?
  Jak lubię o sobie pisać: 
  'młoda, zdolna pani architekt, kochająca tworzyć manualnie, znawczyni mody i urody (a jak!), zdeklarowana miłośniczka koreańskiego rytuału piękna i kosmetyków naturalnych' skromnie, prawda? 

  Oprócz tego blogerka lifestylowa, która wbrew opinii społeczeństwa wiecznie nie może się na nic zdecydować w najważniejszych kwestiach życia, ... singielka. 

  CO SŁYSZĘ O SOBIE? 
   'urodzona z dobrym gustem w genach, ogromnym poczuciem estetyki i piękna'.

  MOJE PASJE...
  ... wbrew oczekiwaniom na pierwszym miejscu nie jest architektura. Kiedyś była, ale zderzenie z rzeczywistością zawodu przynajmniej na razie sprawiło, że zeszła na dalszy plan...

  ...dlatego po pierwsze kreatywne spędzanie czasu: alchemia produkcji domowych kosmetyków, tworzenie biżuterii, cardmaking, projekty D.I.Y.

  ... cukiernictwo - uwielbiam piec, gotować nieco mniej, generalnie eksperymentować w kuchni. To zasługa mojej mamy, która od dziecka angażowała mnie w przygotowywanie przyjęć i świąt, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Makaroniki, profiteroles, torty, petit four... nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. A te wszystkie foremki, cukrowe ozdóbki, kremy... czysta poezja.

  ... ogródek - moje królestwo 3 x 2 m, uprawianie warzyw sprawia mi ogromną przyjemność, ale niestety obecny brak czasu sprawił, że zupełnie został zapomniany... w tym roku będzie tam łąka ;D

  ... filmy, a najbardziej koreańskie, które kocham, a zaczęło się od 'Pustego domu'. Ale też te nieoczywiste/inteligentne/niebanalne i świetne seriale HBO. Nie znoszę nie dooglądać filmu do końca, choć nie wiem jak bardzo śpiąca bym była. Są tylko dwa wyjątki: 'Królestwo Niebieskie', które zaczynałam z 5 razy, ale chyba ani raz nie widziałam do końca oraz jeden z irańskich filmów z krakowskiego off camera, kiedy to nie dałam psychicznie rady i wyszłam - był tak niemiłosiernie nudny i o niczym. Do kina chadzam sama ...

  ... kocham książki, choć szkoła skutecznie mnie do nich zniechęciła (natłok lektur/ostatni rocznik przed wprowadzeniem gimnazjum), ale miłość do nich przywrócił 'Harry Potter', którą to serię przeczytałam 6 razy:)

  Tyle... Może jeszcze sam blog, który jest dla mnie sposobem na dzielenie się ze światem swoimi pracami, jest moją pasją samą w sobie. Staram się robić wyjątkowe zdjęcia, pisać fajne teksty i inspirować. I sądząc po komentarzach chyba mi się to udaje:D

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  MeetBeauty

  MeetBeauty

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  FACEBOOK