• Instagram
 • wszystko co kreatywne!

  Strony

  O MNIE ;D

  KIM JESTEM?
  Jak lubię o sobie pisać: 
  'młoda, zdolna pani architekt, kochająca tworzyć manualnie, znawczyni mody i urody (a jak!), zdeklarowana miłośniczka koreańskiego rytuału piękna i kosmetyków naturalnych' skromnie, prawda? 

  Oprócz tego blogerka lifestylowa, która wbrew opinii społeczeństwa wiecznie nie może się na nic zdecydować w najważniejszych kwestiach życia, a bea nie pomaga. 

  CO SŁYSZĘ O SOBIE? 
   'urodzona z dobrym gustem w genach, ogromnym poczuciem estetyki i piękna'.

  MOJE PASJE...
  ... wbrew oczekiwaniom na pierwszym miejscu nie jest architektura. Kiedyś była, ale zderzenie z rzeczywistością zawodu sprawiło, że zeszła na dalszy plan...

  ...dlatego po pierwsze kreatywne spędzanie czasu: alchemia produkcji domowych kosmetyków, tworzenie biżuterii, cardmaking, projekty D.I.Y.

  ... cukiernictwo - uwielbiam piec, gotować nieco mniej, generalnie eksperymentować w kuchni. To zasługa mojej mamy, która od dziecka angażowała mnie w przygotowywanie przyjęć i świąt, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Makaroniki, profiteroles, torty, petit four... nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. A te wszystkie foremki, cukrowe ozdóbki, kremy... czysta poezja.

  ... ogródek - moje królestwo 3 x 2 m, uprawianie warzyw sprawia mi ogromną przyjemność, ale niestety obecny brak czasu sprawił, że zupełnie został zapomniany... w tym roku będzie tam łąka ;D

  ... filmy, a najbardziej koreańskie, które kocham, a zaczęło się od 'Pustego domu'. Ale też te nieoczywiste/inteligentne/niebanalne i świetne seriale HBO. Nie znoszę nie dooglądać filmu do końca, choć nie wiem jak bardzo śpiąca bym była. Są tylko dwa wyjątki: 'Królestwo Niebieskie', które zaczynałam z 5 razy, ale chyba ani raz nie widziałam do końca oraz jeden z irańskich filmów z krakowskiego off camera, kiedy to nie dałam psychicznie rady i wyszłam - był tak niemiłosiernie nudny i o niczym. Do kina chadzam sama ...

  ... kocham książki, choć szkoła skutecznie mnie do nich zniechęciła (natłok lektur/ostatni rocznik przed wprowadzeniem gimnazjum), ale miłość do nich przywrócił 'Harry Potter', którą to serię przeczytałam 6 razy:)

  Tyle... Może jeszcze sam blog, który jest dla mnie sposobem na dzielenie się ze światem swoimi pracami, jest moją pasją samą w sobie. Staram się robić wyjątkowe zdjęcia, pisać fajne teksty i inspirować. I sądząc po komentarzach chyba mi się to udaje:D

  0 komentarze :

  Prześlij komentarz

   

  Etykiety

  RECENZJE (171) URODA (165) kosmetyki (158) DIY (82) KREATYWNIE (80) KUCHNIA (80) PRZEPIS (74) NOWOŚCI (63) koreańskie kosmetyki (44) deser (34)

  Prawa autorskie

  Nie zgadzam się na kopiowanie grafik, zdjęć i tekstów oraz publikowanie ich w formie elektronicznej lub drukowanej bez mojej wiedzy i zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

  klub ekspertek

  Google+ Badge

  FACEBOOK

  MÓJ INSTAGRAM